سوالات متداول

تولید این محصول آیا نیاز به ماشین آلات خاصی دارد؟

با وجودی که این محصول از فناوری جدیدی برخوردار است و ترکیبی از آلومینیوم و UPVC می باشد، نیازی به سرمایه گذاری فراتر از ماشین آلات تولید درب و پنجره های UPVC نداشته و تنها نیاز به تنظیمات فنی اندکی بعلاوه ۲ دستگاه پانچ دستی که با مبلغ بسیار اندکی قابل تهیه می باشند.

نحوه برش و جوش در این نوع پروفیل به چه صورت می باشد؟

با توجه به اینکه محصول از ۲ نوع متریال مختلف ساخته شده است لذا جهت برش مقاطع آلومینیوم و UPVC در این محصول از ۲ تیغه مجزا استفاده میگردد . جهت فرآیند جوش این محصول که در نقش UPVC آن صورت می گیرد. بخش مذکور با تنظیمات مربوطه بوسیله دستگاه جوش متصل می گردند. لازم به ذکر است نوع ماشین آلات برش و جوش، در صورتی که ۲ سر یا تک سر باشند به تنظیمات متفاوتی نیازمند می باشند . در بخش آلمینیوم محصول همانند دیگر پروفیل های آلمینیومی به وسیله گونیا ، اتصال صورت می پذیرد.

در سیستم بازشوی این محصول از چه یراق آلاتی استفاده می شود؟

در این محصول همانند پروفیل های UPVC از یراق آلات مختص پنجره های UPVC استفاده می گردد و نیاز به دپوی یراق آلات مخصوصی نمی باشد.

مزیت بخش UPVC در این محصول چیست؟

در پنجره های آلومینیومی با توجه به متریال آلومینیوم و اینکه این نوع از محصول ، دارای ضریب انتقال دمای بسیار بالایی می باشد . همیشه ضعف هدررفت دما وجود داشته است لذا قیمت قطع این زنجیره انتقال، با نوآوری و فناوری بخش UPVC محصول های نوین بکاررفته در این مصحول (New Themal Break) بصورت چشم گیری از هدررفت انرژی کاسته می شود.

شرکت کیفیت محصول را تا چه مدتی گارانتی می نماید؟

این محصول به لحاظ تغییر رنگ و تغییر شکل بصورت مادام العمر دارای گارانتی شرکتی بوده و در صورتی که پنجره نهایی از نمایندگان رسمی شرکت تهیه شوند دارای بیمه ۱۰ ساله ایران نیز می باشند.

در مقایسه قیمتی با دیگر انواع پنجره های دو جداره آیا این محصول رقابت قیمتی دارد؟

نظر به دارا بودن فناوری New Thermal Break در این محصول و مزایای چشمگیر آن نسبت به پنجره های UPVC و آلومینیومی ، از جمله : عدم تغییر رنگ و تغییر شکل ، ضریب انتقال دما نزدیک به صفر ، تنوع رنگ بی نظیر ، مقاومت در برابر ضربه و گرما (نور خورشید).

این محصول به لحاظ قیمتی با پنجره های لمینیت UPVC در یک سطح قیمتی بوده و با نرمال و ترمال بریک آلومینیوم نیز از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد.

برای محاسبه از چه نرم افزاری استفاده میشود؟

نرم افزار مستروین و آی ویندور جهت طراحی، محاسبه و صدور پیش فاکتور پروفیل آلوپ وین مورد تایید شرکت می باشد و همچنین نسخه تولید نرم افزارهای فوق جهت صدور لیست برش نیز مورد تایید هستند.

آیا جهت برش پروفیل آلوپ وین نیاز به تنظیمات ویژه ای است؟

تنها دستگاهی که جهت تولید پروفیل آلوپ وین نیاز به تنظیم دارد دستگاه برش می باشد که تکنسین های شرکت به صورت رایگان بسته به نوع دستگاه با افزودن تیغه برش یا سنسور ( یا هر دو) و همچنین آموزشهای مربوطه جهت راه اندازی به مونتاژکاران ارایه خدمت می نمایند.

نحوه جوش و اتصال در پروفیل آلوپ وین چگونه است؟

با توجه به اینکه این محصول از دو متریال آلومینیوم و UPVC تشکیل شده است هر بخش از این محصول اتصالی مختص خود را دارد  در مقطع UPVC همانند تمامی پروفیل های UPVC  جوش انجام میشود  و مقطع آلومینیوم هم به مانند آلومینیوم های اختصاصی نرمال بوسیله گونیای مختص این محصول اتصال صورت میگیرد.

در این محصول از چند نوع لاستیک استفاده میشود و جنس این لاستیکها از چه متریالی است ؟

در پروفیل های آلوپ وین همانند پروفیل های  UPVC از لاستیکهای ضربه گیر و شیشه گیر استفاده میگردد با توجه به فناوری ویژه استفاده شده در مقاطع پروفیل آلوپ وین در این محصول نیازی به استفاده از لاستیک های متداول در پنجره های آلومینیومی( از جمله لاستیک کله غازی )نمی باشد.

نحوه محاسبه قیمت در این محصول متریست یا کیلویی؟

جهت سهولت محاسبات قیمتی لیست قیمت این محصول به صورت متری به مونتاژ کاران عرضه گردیده است.